Bateri Kursu

Bateri Kursu almak, bateri kursu fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için, 0507 314 36 64 numaralı telefondan Whatsapp veya arama yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz!

Bateri Kursu İzmir Buca ile ritmi yakalamak ister misiniz?

Bütçe Dostu Bateri Kursu
Bütçe Dostu Bateri Kursu

Bateri Kursu almak, Bateri Kursu İzmir Buca hakkında bilgi almak,  bateri kursu fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için, 0507 314 36 64 numaralı telefondan Whatsapp veya arama yoluyla Bateri Kursu İzmir‘e ulaşabilirsiniz!

Bateri ya da davul olarak tanıdığımız bu vurmalı enstrüman ile hem grubunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz, hem de kontrol sağlarken fazla fazla kalori yakabilirsiniz. İzmir bateri kursu sayesinde profesyoneller gibi bateri çalabileceksiniz.

Bateri Kursu İzmir Buca için,

  • Yaş sınırımız yok!
  • Bütçe dostu ders fiyatları.
  • Haftanın her günü açık kurs merkezi.
  • Öğrenmek isteyen herkes öğrenebilir.

 

 

Galaksi Sanatla, Bateri Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Mükemmel tekniklerle öğrenmek çok kolay
Mükemmel tekniklerle öğrenmek çok kolay

Bateri, Fransızca’dan alınmış bir kelime olarak vurmalı çalgılar takımı anlamına gelir. Türkçe karşılığı ise davul seti ya da genel kullanımıyla davuldur. Davul setleri genel olarak kick, trampet, tomlar, ziller ve aksamlardan oluşur. Zaman geçtikçe bu sete eklenen, farklı tarzlarda çalmanıza olanak veren, renk katan sınırsız enstrüman eklenmiştir ve hala eklenmektedir. Bu nedenle davul oldukça kişisel bir enstrümandır. Farklı uzuvları birbiri ile uyumlu ve koordine bir şekilde kullanımını gerektirir.

Bateri çalmak, farklı uzuvları birbiri ile uyumlu bir şekilde kullanmayı gerektirir!

Davul müzik içerisinde ritmin ve metronomun nasıl olacağını belirleyen ana alettir. Bu nedenle iyi bir davulcu çaldığı müziğin tarzına uygun çalabilmeli ve tempoyu belli bir aralıkta tutmalıdır. Bunu yapabilmek devamlı ve sıkı bir çalışmayı gerektirir. Yavaş ve sabırlı bir biçimde çalışarak kısa zamanda büyük yol katedebilirsiniz. Fakat unutulmamalıdır ki başlangıçta bir hoca yardımı ile çalışmak hem hızlı yol almanızı sağlar hem de yanlış teknik ile öğrenmenizi engeller. başlangıç için sadece bir çift baget ve bir çalışma padi yeterlidir. bu sayede gerekli egzersizler hemen hemen her yerde yapılabilir.

Stresten Uzak Bateri Kursu
Stresten Uzak Bateri Kursu

Bateri Kursu hakkında ise; davul derslerini profesyonel Yamaha marka elektronik bateri ile vermekteyiz. Kişiye bağlı olmakla birlikte – notalı eğitim tavsiye edilir – ister notalı ister notasız eğitim vermekteyiz. Ayrıca metronom eşliğinde çalmak oldukça önemlidir. Bu tempoyu tutmanızı ve ilerde iç ritim denilen özelliği geliştirmenizi sağlar. Bu nedenle metronom ile eğitim tavsiye ediyoruz.

Öncelikle neden davul çalmak istiyorum sorusunu kendinize sormalısınız. Bir gruba girmek mi? , meslek olarak seçmek mi? , ya da evde eğlenmek amaçlı mı? Bu gibi soruların cevaplarını biliyor olmanız sayesinde kolaylıkla size uygun bir metot belirlenebilir. Başlangıç seviyesini kısmen atlatınca şarkıya eşlik ederek derslere renk katılabilir. Bu tabi ki öğrencinin kapasitesine ve çalışmasına bağlıdır.

Öğrenme Garantili Bateri Kursu
Öğrenme Garantili Bateri Kursu

Bateri derslerini olabildiğince eğlenceli, kişiye yönelik ve teknik konular ile öğrenciyi sıkmadan vermekteyiz. Bu sayede öğrenciler minimum stres ve maksimum zevkle  bir enstrüman öğrenmenin keyfini yaşayabilirler.

Bateri Kursu İzmir ile İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

-Bateri Çalmaya Kaç Yaşında Başlayabilirim?

Bateri çalmanın bir yaşı yoktur. Galaksi Sanat 60 yaşında ki kursiyerlerine de bateri çalmayı öğretti, 5 yaşında ki minik kursiyerlerine de. Bu nedenle, siz yeter ki bateri çalmak isteyin. Gerisini uzman eğitmenlerimiz kolaylıkla halledeceklerdir. Yaşı daha büyük kursiyerlerimiz tabii ki hayatın onlara yüklediği daha fazla sorumluluktan dolayı daha az vakit ayırıp daha uzun sürede öğreniyorlar fakat yine de öğreniyorlar. Yani dediğimiz gibi siz yeter ki isteyin! Ve artık hayallerinizi ertelemeyin!

-Bateriler Çok Pahalı, Almam Gerekir Mi?

Galaksi sanatta bulunan bütün enstrümanlar öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Bateri, pahalı ve büyük bir enstrümandır. Yani bütçemiz olsa yerimiz olmaz, yerimiz olsa bütçemiz olmaz. Bu nedenle küçük bir  bateri çalışma pedi alıp, geri kalan bütün boş zamanlarınız da Sanat Galaksimize gelerek bateri üzerinde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz! Yani bateri çok pahalı veya bateriyi koyacak yerim yok gibi sorunlarınızı da Galaksi Sanat Çözüyor! Hayalinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştık!

-Ne Kadar Süre Kurs Almam Gerekli?

Kurs süresi tamamıyla size bağlıdır. Biz öğrencilerimizi kesinlikle bir sözleşme yaparak bağlamıyoruz. Bu nedenle, siz bateriyi nasıl çalmak istiyorsanız, yani ne kadar çok şey öğrenmek istiyorsanız o kadar süre kursa gelebilirsiniz. Ortalama olarak 6 ay ile 1 sene arasında iyi düzeyde bateri çalar duruma geleceğinizin garantisini veriyoruz! Tek yapmanız gereken eğitmeninizin söylediklerini uygulamak!

-Bateri Kursu İzmir’de Sadece Şarkı Eşliği mi Yapacağım Yoksa Bateri Notalarını da  Öğrenecek miyim?

Galaksi Sanat Merkezinde kesinlikle kara düzen eğitim verilmemektedir. Siz Sanat Galaksisi’ne girdiğinizden itibaren, ister hobi için olsun, ister okul hazırlık için, profesyonel bir müzik eğitimi alacaksınız. Eğer sadece şarkı eşliği öğrenirseniz, çalabileceğiniz şeyler kısıtlanır. Sadece öğrendiğiniz parçaları çalabilirsiniz ve doğaçlamayla alakalı hiç bir şey yapamazsınız. Bu nedenle, bateri çalmak için kursumuza geldiyseniz, tam profesyonel bir müzik eğitimi alıp kursumuzdan o şekile ayrılacaksınız!

-Bateri Kursu Eğitmenleriniz Kim?

Galaksi Sanat içerisinde ki bütün eğitmenler, ilgili okullardan mezundur. Galaksi Sanat olarak bütün eğitmenlerimize kefiliz! Hepsi alanında uzman müzisyenlerdir ve aynı zamanda eğitmenlik yapmak için gerekli olan bütün eğitimlere ve sertifikalara sahiplerdir! Yani ister kendinizi, ister çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz!

-Galaksi Sanat Nerede?

Galaksi Sanat’a ulaşım çok kolay. Şirinyer Merkezdeyiz. Otobüs duraklarına 2 dakika ve İzban İstasyonuna 8 dakika yürüme mesafesindeyiz. Yani ister Hatay’dan, İster Alsancak’tan, ister Gaziemir’den, ister Üçyol’dan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

0507 314 36 64 numaralı telefon aracılığıyla, bateri fiyatları, davul fiyatları, izmir bateri kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.