Bateri Kursu

Bateri Kursu almak, bateri kursu fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için, 0507 314 36 64 numaralı telefondan Whatsapp veya arama yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz!

Bateri Kursu İzmir Buca ile ritmi yakalamak ister misiniz?

Bateri Kursu almak, Bateri Kursu İzmir Buca hakkında bilgi almak,  bateri kursu fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için, 0507 314 36 64 numaralı telefondan Whatsapp veya arama yoluyla Bateri Kursu İzmir‘e ulaşabilirsiniz!

Bateri ya da davul olarak tanıdığımız bu vurmalı enstrüman ile hem grubunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz, hem de kontrol sağlarken fazla fazla kalori yakabilirsiniz. İzmir bateri kursu sayesinde profesyoneller gibi bateri çalabileceksiniz.

Bateri Kursu İzmir Buca için,

  • Yaş sınırımız yok!
  • Bütçe dostu ders fiyatları.
  • Haftanın her günü açık kurs merkezi.
  • Öğrenmek isteyen herkes öğrenebilir.

 

 

Galaksi Sanatla, Bateri Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Bateri, Fransızca’dan alınmış bir kelime olarak vurmalı çalgılar takımı anlamına gelir. Türkçe karşılığı ise davul seti ya da genel kullanımıyla davuldur. Davul setleri genel olarak kick, trampet, tomlar, ziller ve aksamlardan oluşur. Zaman geçtikçe bu sete eklenen, farklı tarzlarda çalmanıza olanak veren, renk katan sınırsız enstrüman eklenmiştir ve hala eklenmektedir. Bu nedenle davul oldukça kişisel bir enstrümandır. Farklı uzuvları birbiri ile uyumlu ve koordine bir şekilde kullanımını gerektirir.

Bateri çalmak, farklı uzuvları birbiri ile uyumlu bir şekilde kullanmayı gerektirir!

Davul müzik içerisinde ritmin ve metronomun nasıl olacağını belirleyen ana alettir. Bu nedenle iyi bir davulcu çaldığı müziğin tarzına uygun çalabilmeli ve tempoyu belli bir aralıkta tutmalıdır. Bunu yapabilmek devamlı ve sıkı bir çalışmayı gerektirir. Yavaş ve sabırlı bir biçimde çalışarak kısa zamanda büyük yol katedebilirsiniz. Fakat unutulmamalıdır ki başlangıçta bir hoca yardımı ile çalışmak hem hızlı yol almanızı sağlar hem de yanlış teknik ile öğrenmenizi engeller. başlangıç için sadece bir çift baget ve bir çalışma padi yeterlidir. bu sayede gerekli egzersizler hemen hemen her yerde yapılabilir.

Bateri Kursu hakkında ise; davul derslerini profesyonel Yamaha marka elektronik bateri ile vermekteyiz. Kişiye bağlı olmakla birlikte – notalı eğitim tavsiye edilir – ister notalı ister notasız eğitim vermekteyiz. Ayrıca metronom eşliğinde çalmak oldukça önemlidir. Bu tempoyu tutmanızı ve ilerde iç ritim denilen özelliği geliştirmenizi sağlar. Bu nedenle metronom ile eğitim tavsiye ediyoruz.

Öncelikle neden davul çalmak istiyorum sorusunu kendinize sormalısınız. Bir gruba girmek mi? , meslek olarak seçmek mi? , ya da evde eğlenmek amaçlı mı? Bu gibi soruların cevaplarını biliyor olmanız sayesinde kolaylıkla size uygun bir metot belirlenebilir. Başlangıç seviyesini kısmen atlatınca şarkıya eşlik ederek derslere renk katılabilir. Bu tabi ki öğrencinin kapasitesine ve çalışmasına bağlıdır.

Bateri derslerini olabildiğince eğlenceli, kişiye yönelik ve teknik konular ile öğrenciyi sıkmadan vermekteyiz. Bu sayede öğrenciler minimum stres ve maksimum zevkle  bir enstrüman öğrenmenin keyfini yaşayabilirler.

0507 314 36 64 numaralı telefon aracılığıyla, bateri fiyatları, davul fiyatları, izmir bateri kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.