Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu

     Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu İzmir Buca Sayesinde yetenek sınavlarından korkmanıza gerek yok!

Yetenek sınavları her fakültede farklı aşamalardan oluşur. İlk aşama çoğunlukla canlı model olup ölçü, yerleşim, çizgi kalitesi, gölgeleme dikkate alınarak eleme yapılır. Devamında algıya dayalı, imgesel ve renkli sınavları gelir. Bunlar teorik bilgi, hayal gücü ve doğru materyal kullanımıyla geçilebilecek sınavlardır. Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu İzmir, başarı oranı çok yüksek olup, öğrencilerimiz eğer ki düzenli çalışırlarsa istedikleri okullara girebilmektedirler.

Güzel sanatlar fakülteleri yetenek sınavları akademik eğitim almadan geçilmesi mümkün olmayan sınavlardır. Sınavları başarıyla geçmek için sadece yetenekli olmak yeterli değildir. Kaliteli bir eğitim ve sıkı çalışmayla sizde istediğiniz güzel sanatlar fakültesini kazanabilirsiniz. Güzel Sanatlar Hazırlık hakkında bilgi almak, güzel sanatlar hazırlık kursları fiyatları öğrenmek ve ücretsiz deneme dersimize katılmak için  0507 314 36 64

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

Güzel sanatlar lise ve fakültelerine giriş yetenek sınavlarına hazırlık oldukça zorlu bir süreçtir. Yetenek sınavlarına katılım her yıl artmakta, sınav sistemleri ve alım kriterleri her geçen yıl değişmektedir. Sistemi yakından takip eden genç ve dinamik kadromuzla akademik eğitim vermekteyiz.

Kursumuza katılan her öğrenci istediği üniversite ve istediği bölüm için ayrı bir programla tamamen kendine özel bir eğitim almaktadır.

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu İzmir, animasyon bölümü yazısını okumak için tıklayın!

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları Programı

-Çizgi çalışmaları

-Ölçü alma

-Obje çalışmaları

-Perspektif

-İç ve dış mekan çalışmaları

-Tonlama, Modle

-Canlı model

-Algıya dayalı desen

-İmgesel

-Renk bilgisi

-Renkli natürmort

-Portfolyo ve mülakata hazırlık

-HERKES RESİM YAPABİLİR Mİ? YETENEKLİ OLMAK GEREKİR Mİ?

Evet isteyen herkes güzel sanatlara hazırlık kursu izmir buca sayesinde resim yapabilir. Doğru yönlendirme, doğru materyal kullanımı ve düzenli çalışmayla sizde güzel eserler yapabilirsiniz. Yetenek faktörü sadece öğrenim sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Yeteneğiniz olsun ya da olmasın resim yapabilirsiniz. Önemli olan resim yapmayı sevmek ve çalışmaktır.

-NE KADAR SÜREDE YETENEK SINAVLARINA HAZIRLANABİLİRİM?

Resim atölyesi nde aldığınız 2. dersten sonra kendinizdeki gelişimi fark edeceksiniz. Doğru bir yönlendirmeyle 8-10 ay gibi bir süreçte yetenek sınavına hazır hale gelebilirsiniz fakat istediğiniz üniversiteye veya liseye göre süreç değişim gösterebilmektedir. Her güzel sanatlar fakültesinin ve lisesinin katılım sayısı sınav zorluğu değişmektedir.

 

Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu İzmir Buca Hakkında bilgi almak, Güzel sanatlar yetenek sınavına hazırlık nasıl olur öğrenmek ve izmirde resim kursu ile görüşmek için, 0507 314 36 64 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz!

Open chat