Konservatuar Hazırlık Kursu

Konservatuar Yetenek Sınavlarından Korkmanıza Gerek yok!

Konservatuar Hazırlık Kursu İzmir sizi hayallerinize ulaştırmak için hazır. Konservatuar hazırlığı zor bir süreçte olsa, bunu daha eğlenceli ve daha öğretici yöntemler ile yapmak sizin yararınıza olacaktır. Uzman eğitmenlerimiz bunun için var! Bir kahve eşliğinde eğitmenlerimiz tarafından bütün sorularınız cevaplansın istiyorsanız numaramız; 0507 314 36 64

Eğer hayaliniz müzik üzerine bir kariyer yapmak ise doğru yerdesiniz. Galaksi Sanat sizi müzik okullarına hazırlamak için uzman eğitmen kadrosuyla hazır bekliyor! Size özel bir müfredat hazırlayıp, eksikleriniz üzerine daha fazla yoğunlaşarak müzik okullarını kazandırıyoruz.

Konservatuar Hazırlık Kursu İzmir, yüksek başarı oranıyla sizi istediğiniz okula yerleştiriyor!

Bu güne kadar sınavlarda başarı sağlayan öğrencilerimiz en büyük gururumuzdur. Bu nedenle Galaksi Sanat konservatuar hazırlık kursu na katılım sağlayan öğrencilerimizle başarıya yönelik bir müfredat izliyoruz.

Her okulun ve her bölümün yetenek sınavları birbirinden farklıdır. Bu nedenle Konservatuar Hazırlık Kursu İzmir Buca, girmek istediğiniz okulun sınav yönetmeliğine göre size bir çalışma programı yaratıp, bu program üzerinden sizi sınavlara hazırlamaktadır.

Konservatuar Hazırlık Kursu Nedir?

Konservatuar hazırlık kursu, müzik bölümü olan okulların, gsf veya konservatuar bölümlerine öğrenci hazırlamak nedeniyle vardır. Kazanmak istediğiniz okulun sınav müfredatına göre çalışma yapılır.

Siz hangi okulu istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

Konservatuar Hazırlık Kursunda Neler Öğreneceğim?

Genellikle işitme, solfej, dikte ve ses çalışmaları yapılmaktadır. Fakat gireceğiniz okulun sınav müfredatına göre bu çalışmalar revize edilir ve istediğiniz okulun yetenek sınavlarına göre bir çalışma gerçekleştirilir.

Haftada 2 gün 4 saat şeklinde eğitim göreceksiniz.

Kendim Kazanamaz mıyım? Neden Konservatuar Hazırlık Kursuna Kayıt Yaptırmalıyım?

Konservatuar ve GSF müzik bölümlerine hazırlanmak ciddi çalışma ve disiplin gerektirir. Bu nedenle uzman eğitmenlerle çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Geçmişte bir müzik eğitiminiz olsa dahi, bir eğitmen eşliğinde sınava hazırlanmanız size %100 başarı sağlayacaktır. İstediğiniz okula girmek artık çok kolay!

Konservatuar Hazırlık Kursu Eğitmenleriniz Kimlerdir?

Konservatuar Hazırlık Kursu İzmir Buca eğitmenlerimizin hepsi alanında uzman ve sizi sınava nasıl hazırlayacakları konusunda bilgilidirler. Bununla birlikte bütün eğitmenlerimiz Üniversitelerin konservatuar veya müzik öğretmenliği bölümlerinden mezundur.

Galaksi Sanat Nerede?

Biz Şirinyerdeyiz. Şirinyer İzban durağına yaklaşık olarak 5 dakika mesafede ve otobüs duraklarının hemen arka tarafında bulunmaktayız.

Eğer siz de konservatuar hazırlığında %100 başarı elde etmek istiyorsanız Galaksi Sanat sizi bekliyor.

Ücretsiz Deneme Dersi Randevusu oluşturmak, Konservatuar Hazırlık Kursu İzmir Buca hakkında bilgi almak ve gelip kahve eşliğinde merkezimizi gezmek istiyorsanız bizi hemen 0507 314 36 64 numaralı telefondan arayabilirsiniz!

 

 

Open chat